قوانین و مقررات سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان”

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون و مشخصی می باشد که بر اساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد.

این متن، به‌منظور تعیین جزئیات دریافت خدمات مشاوره‌ای، از طریق سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” تنظیم شده‌است؛

لطفاً آن را به‌دقت بخوانید، و توجه کنید دریافت خدمات مشاوره‌ای، از طریق سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان”، منوط به‌پذیرش و اجرای دقیق کلیه‌ی موارد مندرج در این متن است.

ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، از طریق سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” ، در حکم موافقت شما، به‌عنوان «متقاضی»، با کلیه‌ی موارد ذیل است. این شرایط، در هر زمان، از سوی سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان”  قابل تغییرند؛ بنابراین، این صفحه را دائماً مورد بازبینی قرار دهید. در هر زمان که با هریک از این موارد موافقت نداشتید، دریافت خدمات مشاوره‌ای از این طریق را خاتمه دهید.

سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” ، که در این متن، به‌اختصار، مرکز مشاوره خوانده می‌شود، یک بستر ارتباطی از طریق تلفن، رایانه، اینترنت، و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی است، که امکان برقراری ارتباط، به‌منظور ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای، میان اشخاص را فراهم می‌کند. تمامی حقوق این وبسایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” به‌طور کامل و مطلق متعلق به دکتر الهام مبلیان و به‌ کد شامد 1-1-759916-65-0-1  نزد ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی به ثبت رسیده است.

از آن‌جا که مرکز مشاوره ، در هیچ شرایطی، هیچ‌گونه دخالتی در محتوای تبادل‌شده میان هریک از مشاوران، و هر یک از متقاضیان دریافت خدمات مشاوره‌ای و، هم‌چنین، محتوای ارائه‌شده بر سایت، که بدون نظارت مرکز مشاوره  و، صرفاً، از سوی هریک از مشاوران، تهیه می‌شود، ندارد، کلیه‌ی مسئولیت‌های قانونی ناشی از محتوای تبادل‌شده در مرکز مشاوره و، هم‌چنین، هریک از محتویات عرضه‌شده بر سایت آن، منحصراً، بر عهده‌ی مشاوری قرار خواهدداشت، که تماس از طریق مرکز مشاوره  با وی برقرار شده‌است، و یا محتوای مندرج در سایت را تهیه کرده‌است.

مشاوره‌ای که از طریق مرکز مشاوره دریافت می‌کنید، در حد توان مشاوران ، دقیق و صحیح است؛ با این حال، توجه کنید که هر مشاوره‌ای می‌تواند کاملاً برخطا باشد، بی آن‌که هیچ‌گونه سوءنیت، قصور، و یا تقصیری در میان باشد. از این رو، چنان‌چه مستند به‌هریک از مشاوره‌های دریافت‌شده از طریق مرکز مشاوره  ، هرگونه تصمیمی گرفتید، مسئولیت انحصاری آن برعهده‌ی شماست و، تحت هیچ شرایطی، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه مرکز مشاوره ، و یا هریک از مشاوران آن، که از طریق مرکز مشاوره  ، خدمات مشاوره‌ای آن‌ها را دریافت کرده‌اید، نخواهدبود.

هنگام نام‌نویسی شما در مرکز مشاوره  ، برخی اطلاعات هویتی‌تان را دریافت کرده‌ایم، که از آن‌ها به‌دقت مراقبت خواهیم‌کرد و، تحت هیچ شرایطی، جز حکم قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، هیچ‌یک از آن‌ها را نزد اشخاص ثالث افشا نخواهیم‌کرد.

از آن‌جا که برنامه‌ی پاسخ‌گویی مشاوران، از سوی خود آن‌ها تعیین شده‌است، و مرکز مشاوره  ، صرفاً زمان‌های تعیین‌شده‌ی آن‌ها را اطلاع‌رسانی کرده‌است، در صورتی که در زمان اعلام‌شده دسترسی به ‌مشاور مقدور نبود، تحت هیچ شرایطی، هیچ‌گونه مسئولیتی متوجه مرکز مشاوره نخواهد بود.

چنان‌چه در خاتمه‌ی تماس، اعلام کنید از کیفیت خدمات مشاوره‌ای راضی نبوده‌اید، به وضعیت اعتراض شما رسیدگی خواهد شد؛ در صورت اعلام عدم رضایت شما از مشاورین متفاوت، مرکز مشاوره این حق را دارد دسترسی شما، به‌خدمات سایت را، مسدود کند.

در هریک از تماس‌هایی که، از طریق مرکز مشاوره  ، با هریک از مشاوران برقرار خواهیدکرد، کلیه‌ی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را مراعات و، مشخصاً، از ارتکاب هرگونه جرمی، از قبیل اهانت به‌هریک از مشاوران، خودداری خواهیدکرد؛ چنان‌چه در هر زمان، تخطی شما، از هریک از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران روشن شود، دسترسی شما به‌مرکز مشاوره و، هم‌چنین، هریک از برنامه‌ها و تارنماهایی که به‌هر نحو به‌ مرکز مشاوره مربوط می‌شوند، آناً قطع خواهدشد.

مرکز مشاوره  متعهد است که هویت کارشناسان را بررسی نموده و صلاحیت اولیه ایشان را برای ارائه خدمات مشاوره‌ای در هر دسته و موضوع مطابق با قوانین جاری کشور با استفاده از مدارک و سوابق ارائه شده از سمت کارشناسان احراز نماید.

قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان”می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

متن حاضر متعلق به سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

الف: شرایط عضویت

عضویت در سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” تابع شرایط خاص نمی باشد و لیکن از آنجائیکه مدیریت سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” تمامی تلاش خود را جهت بالا بردن آگاهی جامعه و ارتقاء سطح بهداشت روانی و توانمندسازی افراد برای برقراری روابط صحیح انسانی می نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

اطلاعات خصوصی

اطلاعات خصوصی افراد نزد سایت “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، غیر اخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند.

“مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که  بر روی سایت قرار می گیرد می داند ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده بر عهده صاحب آن نگارش (عضو مربوطه) خواهد بود.

“مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک رمزعبورتان را فراموش کردید؟ می توانید آنرا دریافت کنید.

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند حتی  بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

  1. استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.
  2. کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.
  3. “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان” مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته که قانوناً متعلق به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد).
  4. کاربران مجاز به انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.
  5. نظر به قانون حقوق مولفین و مصنفین عرضه غیر قانونی محصولات فرهنگی از جمله دانلود نمودن آموزش های صوتی و تصویری بدون مجوز ناشر در سایت ممنوع است.

گام اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

گام دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف ) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

گام سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌ صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت

گام چهارم: ارسال کالا توسط سایت با پیک یا پست

تبصره ۱ : چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، “مرکز مشاوره آنلاین دکتر الهام مبلیان”حق دارد سفارش را باطل کند.

تبصره ۲ : حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از سازمانهای مربوطه است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

479

error: هشدار: محتوا محافظت می شود !!