هدف از راه اندازی مرکز مشاوره آنلاین

2+

هدف از راه اندازی مرکز مشاوره مجازی اختصاصی دکتر الهام مبلیان بالا بردن آگاهی جامعه و ارتقاء سطح بهداشت روانی و کمک به حل مشکلات و تسهیل فرآیند تصمیم گیری است. در واقع ارتقای سلامت روان با پیشگیری از عوارض ناشی از برگشت بیماری های روانی و ایجاد محیط سالم برای برقراری روابط صحیح انسانی ممکن می باشد و در این راستا مرکز مشاوره مجازی اختصاصی دکتر الهام مبلیان خدمات ذیل را در بخش های مختلف ارائه می نماید؛

 

فعالیت های مرکز مشاوره مجازی اختصاصی دکتر الهام مبلیان به شرح زیر است:

1-  ارائه خدمات مشاوره ای توسط کارشناسان و متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره در زمینه های؛

  • مشکلات و اختلالات روانی همچون وسواس و….
  • مشکلات عاطفی و رفتاری دوران کورکی و نوجوانی از جمله اتیسم، پیش فعالی وناسازگاری کودکان
  • مشکلات و اختلالات یادگیری تحصیلی و تحولی کودکان و نوجوانان
  • مشاوره شغلی، تحصیلی و خانوادگی(از جمله مشاوره پیش از ازدواج)

2- برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزش بهداشت روان به صورت مجازی

3- ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی روانپزشکی(اعصاب و روان)

4- ارائه خدمات مشاوره و روان شناختی به مدارس، ادارات،سازمان ها و کارخانجات جهت بهبود و ارتقاء سطح سلامت روان دانش آموزان، کارمندان و خانواده های محترم ایشان به همراه ارسال بسته های آموزشی مورد نیاز مخاطبین و اجرای آزمون های روانشناختی.

5- برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور ارتقای علمی فارغ التحصیلان رشته های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی همراه با ارائه گواهی نامه معتبر پایان دوره.

6- انجام آزمون های روانسنجی با استفاده از معتبرترین آزمون های روانشناختی، مشاوره و علوم تربیتی همراه با ارائه های ذهنی و هوشی، استعداد و رغبت تحصیلی.

7- ارائه خدمات گفتار درمانی و توانبخشی به افراد با نیازهای خاص با استفاده از افراد متخصص

در مرکز مشاوره مجازی اختصاصی دکتر الهام مبلیان افراد متخصص و فوق تخصص از جمله اساتید دانشگاه شامل روانپزشک،روان درمانگر، مشاوره خانواده،روانشناس کودک و مشاوره تحصیلی به ارائه خدمات مشغول هستند.

ارائه خدمات مختلف در زمینه جوانان، خانواده ها و والدین کودکان با نیاز های خاص(عقب مانده ذهنی،ناشنوا و نابینا، معلولان جسمی و حرکتی، اختلالات یادگیری) و خانواده های خاص از دیگر برنامه های مرکز است.

دکتر الهام مبلیان مشاور خانواده و زوج درمانگر استاد دانشگاه مشاور دانشگاه اصفهان

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

error: هشدار: محتوا محافظت می شود !!